Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznej wg. projektu wraz z podłączeniem do sieci. Montaż wykonany jest przez doświadczonych pracowników i zgodnie z wymaganiami technicznymi.
Wykonując zlecenie dostarczymy na miejsce zlecenia wszystkie niezbędne urządzenia (m.in panele słoneczne, inwertery solarne, system montażowy paneli fotowoltaicznych).
Po montażu zapewniamy naszym klientom pomoc oraz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny w przypadku wystąpienia problemów z instalacją.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Doświadczenie i kompetencje naszych pracowników pozwalają efektywnie realizować cele biznesowe jak i zapewniać profesjonalną obsługę inwestycji. Wysoką wiarygodność spółki oraz reprezentowany przez nią profesjonalizm wykonywanych usług potwierdza liczne grono zadowolonych klientów. Nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje dzięki odbytym szkoleniom w zakresie realizowanych przez nas usług. Dzięki  zdobytym umiejętnościom jesteśmy profesjonalistami na rynku krajowym i Europejskim.

RELACJE

Dla naszej firmy bardzo ważne są relacje z klientem zarówno przed rozpoczęciem prac jak i po ich zakończeniu. Każdy z naszych klientów zostaje obsłużony na najwyższym poziomie. Po zakończeniu montażu utrzymujemy relacje z klientem.